Загуба за българската тенисистка в САЩ.
Диа Евтимова отпадна във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей кортове в Дейтона Бийч (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.
Българката отстъпи пред поставената под №4 в схемата Франческа Пейс (Италия) с 1:6, 3:6 за 63 минути.
Евтимова допусна седем пробива и приключи участието си в надпреварата, след като тази нощ загуби и на двойки.
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите