ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Модната легенда Джорджо Армани почина на 91 години
Чете се за: 01:45 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Димитър Бербатов проведе първо занимание в Етър

Чете се за: 00:28 мин.
Футбол
димтър бербатов проведе първо занимание етър

Бившият футболист на ЦСКА, Байер (Леверкузен), Тотнъм, Манчестър Юнайтед, Фулъм, Монако, ПАОК и др. вече официално е част от треньорския екип на Александър Томаш в Етър, съобщиха от клуба.

Рекордьорът по голове за националния отбор пристигна в неделя на лагера на отбора в село Ягода и веднага се включи в тренировъчния процес. Новината съобщи неговият приятел и старши-треньор на “виолетовите” Александър Томаш.

“Да работиш с хора, на които вярваш безпрекословно. Да знаеш, че до теб са не само най-добрите ти приятели, а и абсолютни професионалисти, страхотни специалисти и хора с огромни амбиции – БЕЗЦЕННО! Добре дошъл в екипа ни, ДИМИТЪР БЕРБАТОВ!”, написа Томаш.

“Няма време за губене. Димитър Бербатов се включи в заниманията от първия ден. Убеден съм, че ще окаже огромно влияние върху колектива и ще помогне със знанията и уменията си!”, добави старши треньорът на “виолетовите”.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?