Динко Динев и Диан Недев загубиха във финала на двойки на турнира по тенис на клей в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставените под №3 в схемата българи отстъпиха пред Йонаш Форейтек (Чехия) и Шон Кентен (Франция) с 2:6, 2:6 за 57 минути.
Динев има две титли на двойки в турнири на Международната тенис федерация (ITF), а Недев все още няма спечелен трофей.
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите