Два гола на Лаутаро осигуриха на Интер мечтаното начало в Серия "А"

00:11, 20.08.2023
два гола лаутаро осигуриха интер мечтаното начало серия

Отборът на Интер започна по перфектен начин новия сезон в Серия "А", побеждавайки с 2:0 като домакин състава на Монца в среща от откриващия кръг.

В герой на вечерта за "нерадзурите" се превърна Лаутаро Мартинес, който реализира и двете попадения за успеха.

Аржентинецът откри резултата на стадион "Джузепе Меаца" след само 8 минути игра, когато се възползва от подаване на Дензъл Дъмфрис и с удар от движение беше точен за 1:0.

Отново Лаутаро беше точен за 2:0 в 76-ата минута, като този път той бе на правилното място, за да засече ниско подаване по тревата на Марко Арнаутович.

По този начин финалистите от последното издание на Шампионската лига направиха идеален старт на новата кампания, а в следващия кръг момчетата на Симоне Индзаги ги очаква визита на Каляри.

В същото време Монца, в чийто състав за днес не попадна българският национал Валентин Антов, предстои домакинство на Емполи.

Слънчево и горещо време в неделя
Италия не остави шансове на България и ни нанесе първа загуба на Евроволей 2023 за жени