ГДБОП и Дирекция "Вътрешна сигурност" провеждат специализирана полицейска операция по линия "Нелегална миграция" на територията на София, Перник, Трън и Благоевград.
Задържани са 11 лица, двама от които действащи служители на МВР, претърсени са 14 адреса.
Иззети са мобилни телефони, СИМ карти, наркотични вещества, радиостанции, незаконно оръжие, боеприпаси и акцизни стоки.
Групата е извеждала мигранти от района на София към Западна Европа.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра