С общо видео във Фейсбук отправиха поздрав по случай 24 вицепремиерът и министър на външните работи Екатерина Захариева, министърът на културата Боил Банов и министърът на образованието и науката Красимир Вълчев.
Скъпи деца, скъпи родители, скъпи учители, честит празник!
Благодаря ви, че където и да се намирате по света, пазите нашия език, обичаи, култура и азбука. Те ни определят като народ и нация и ни обединяват, незамисимо на колко километри сме един от друг.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите