Данните са към 12,30 часа, енергийното дружество е увеличило аварийните си екипи заради снега
На територията, обслужвана от "Електрохолд", няма населени места без електричество към 12,30 ч., съобщиха от дружеството. Осигурена е допълнителна техника и оборудване за незабавна реакция в случай на аварии.
"С оглед на прогнозите за обилен снеговалеж сме увеличи до 200 дежурните екипи, които са в готовност да реагират незабавно и има възможност да мобилизира още служители при нужда", уверяват от дружеството.
Компанията е осигурила допълнителна верижна техника и оборудване за работа при тежки зимни условия, които да се използват за отстраняване на аварии във високопланински и непроходими терени. Сигнали за липса на електрозахранване може да се подават незабавно на формата за електронна комуникация:
https://info.ermzapad.bg/webint/vok/contact-us.php.
Денонощната телефонна линия на дружеството е 0700 10 010. Обажданията към нея се таксуват съгласно договора между клиента и неговия телекомуникационен оператор.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра