ФИФА ще тегли жребия за плейофите за Мондиала на 26 ноември

ФИФА
17:38, 21.10.2021
Чете се за: 00:50 мин.

Жребият за плейофите от Зона Европа за Световното първенство през 2022 година ще бъде изтеглен на 26 ноември, съобщават от ФИФА.

Мондиалът в Катар ще се проведе от 21 ноември до 18 декември догодина.

В жребия ще се включат общо 12 тима. Това са десетте втори отбора от настоящите квалификационни групи и двата най-добри тима, некласирали се като победители в групите на Лигата на нациите.

Дания и Германия вече си осигуриха "квотите" за Мондиала в Катар два мача преди края на квалификациите, а останалите победители в групите ще бъдат определени в двубоите между 11 и 16 ноември.

Федерико Валверде: Те мислеха, че сме мъртви, но ние победихме
19:26, 18.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Тимъти Чандлър поднови договора си с още една година с Айнтрахт Франкфурт
19:21, 18.04.2024
Елеонора Тонева на полуфинал на сингъл и финал на двойки на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Гърция
19:17, 18.04.2024
Рафаел Надал: Благодаря ти много за всичко, Барселона
19:11, 18.04.2024
Каспер Рууд достигна без проблеми до четвъртфиналите в Барселона
18:54, 18.04.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Категорични победи за високопоставените на турнира по тенис на червени кортове в Мюнхен
18:52, 18.04.2024
Анас Маздрашки с полуфинал на сингъл и двойки на турнир от категория J200 на ITF в Хасково
18:38, 18.04.2024
Стотици души се събраха в Скравена, за да почетат Илия Станков
18:35, 18.04.2024
Ива Иванова труимфира с титлата на двойки при девойките на турнир от категория J300 на ITF във Франция.
18:33, 18.04.2024
Чете се за: 00:37 мин.
НА ЖИВО: Марица Пловдив - ЦСКА, втори двубой от финалната серия в НВЛ при жените
18:15, 18.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Илиян Радулов ще играе срещу бившия номер 24 в световната ранглиста в четвъртфиналите на сингъл на турнир на клей в Испания
18:13, 18.04.2024
Чете се за: 00:42 мин.
Антон Ризов не успя да се класира на финал на пушка на Световната купа по спортна стрелба в Рио
18:05, 18.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Проучване на "Галъп": За коя партия и президент биха гласували българите, ако изборите са сега