Филип Кръстев и Цволе загубиха от лидера в Нидерландия

Българският национал бе натоварен с офанзивни функции и активно подпомагаше нападението на домакините

филип кръстев цволе загубиха лидера нидерландия
09:28, 21.09.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Българинът Филип Кръстев игра 85 минути за Цволе при загубата с 1:2 от тима на АЗ Алкмаар в среща от 6-ия кръг на нидерландската Ередивизи. Поражението остави състава на българския национал на 15-то място, докато съперникът е лидер в класирането с актив от 16 точки.

Българинът бе натоварен с офанзивни функции и активно подпомагаше нападението на домакините. Пет минути преди края бе заменен от Томас Буйтинк, но и това не помогна на Цволе да избегне поражението.

Нападателят Ибрахим Садик даде аванс от два гола на гостите от АЗ Алкмаар. Дилан Венте в 66-ата минута намали изоставането на Цволе, но до края на срещата резултата се запази.

Костадин Костадинов: Очевидно е, че законът за чуждестранните агенти няма да бъде приет