Филип Кръстев със силен мач и гол за Цволе

Бившият футболист на Славия и Левски започна като титуляр за тима си и вкара за 3:1 в третата минута на добавеното време на мача.

филип кръстев вкара дебютното попадение цволе тимът загуби аякс
Снимка: startphoto.bg
16:52, 28.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.

Българският национал Филип Кръстев вкара заключителния гол за победата на отбора си Цволе срещу Хераклес с 3:1 в мач от 31-вия кръг на нидерландската елитна Ередивизи.

Бившият футболист на Славия и Левски започна като титуляр за тима си и вкара за 3:1 в третата минута на добавеното време на мача. Преди това Ленарт Ли вкара за Цволе, Силвестер ван дер Ватер също се разписа, а междувременно Марко Вейнович бе изравнил за Хераклес.

Кръстев, който получи най-високо оценка от всички на терена за представянето си, получи жълт картон за тактически фал в 50-ата минута.

Тимът на Цволе е на 12-о място в елита на Нидерландия, като има 35 точки. Първият изпадащ тим Екселсиор има 9 точки по-малко три кръга преди края на първенството.

Камелия Нейкова: Хартиените бюлетини на изборите за парламент и ЕП ще са с различни цветове
Десислава Ангелова завърши пета във финала на скиф при жените на европейското първенство