Днес влизат в сила новите рестрикции на правителството, според които футболните мачове в Англия отново ще се провеждат без фенове.
Според тези рестрикции отбори домакини, които са в Ниво 1, могат да допускат до 4000 привърженици, а в Ниво 2 - до 2000 зрители.
Скоро района на Ливърпул и още два ще преминат в Ниво 3 и така нито един отбор от Висшата лига няма да играе пред публика.
Ливърпул и Евертън останаха последните, които имаха фенове по трибуните.
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра