Победа за българската тенисистка в Турция.
Гергана Топалова се класира за полуфиналите на двойки на турнира на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 30 хиляди долара.
Българката и представителката на домакините Берфу Дженгис победиха убедително на четвъртфиналите с 6:1, 6:2 третите поставени Арина Булатова (Русия) и Мия Хорвит (САЩ). Срещата продължи само 51 минути.
На полуфиналите Топалова и Дженгис ще играят срещу вторите поставени в схемата италианки Дженифър Руджери и Аурора Дзантедески.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите