Гол на Стивън Петков прати Фейрензе на върха в португалската Втора лига

гол стивън петков прати фейрензе върха португалската втора лига
Снимка: Инстаграм
19:41, 28.11.2021
Чете се за: 01:12 мин.

Българският нападател Стивън Петков отново се разписа за Фейрензе при победата с 3:2 над втория отбор на Порто в двубой от 12-ия кръг на португалската Втора лига.

Срещата започна отлично за домакините, който водеха в резултата още преди да изминали и 60 секунди игра, след като бившият футболист на Лудогорец - Фабио Ешпиньо, се разписа във вратата на "драконите".

Стивън Петков покачи преднината на Фейрензе на 2:0 в 25-ата минута, когато реализира след центриране отдясно. Юношата на Левски бе заменен в 62-ата минута от Тиаго Диаш.

Самуел Телеш покачи на 3:0 в 84-ата минута, а в самия край на срещата "драконите" върнаха две попадения, дело на Жоао Марсело в 88-ата и на Диого Абреу в 91-ата минути.

Голът във вратата на Порто "Б" е четвърти за Стивън Петков в португалската лига от началото на сезона.

Все още не е обсъждан състав на кабинета, БСП подкрепя Кирил Петков за премиер (Обобщение)
Омикрон: Мерки срещу разпространението на новия вариант в редица държави