Гол в последната минута донесе победа на Черно море

черно море излезе трети домакински успех цска 1948
Снимка: ПФК Черно море
17:58, 02.02.2022
Чете се за: 01:10 мин.

Черно море победи Фарул Констанца с 3:2 в контролна среща, играна в Румъния. Евгений Сердюк бе точен на два пъти, но румънците изравниха. Денислав Ангелов донесе победата на тима си в 90-ата минута.

Евгений Сердюк откри резултата още в първата минута, след като отне топка от противниковия страж. Резултатът вече бе 2:0 в 5-ата минута, когато нападателят се разписа повторно, след подаде на Виктор Попов.

След почивката домакините възобновиха равенството. Стефан Бодистеану бе повален в наказателното поле, а Адриан Петре отбеляза последвалата дузпа. Йонут Кожукаро също бе точен в 76-ата минута за 2:2.

Денислав Ангелов оформи крайния резултат в 90-ата минута. Нападателят вкара с глава след подаване на Стефан Велев.

Следващата контрола на "моряците" е в сряда (9-и февруари) срещу Созопол.

Каква е съдбата на детето на починалата жена от Враца?