"Гордостта на България" резерва при равенство на Фамаликао с Брага

09:37, 16.03.2021
Чете се за: 00:21 мин.
Европейски футбол
гордостта българия резерва равенство фамаликао брага

Фамаликао и Брага завършиха при равенство 2:2 в последна среща от 23-ия кръг на португалската Примейра лига.

Домакините поведоха чрез Андерсон в 18-та минута, но още до почивката гостуващият състав на Брага обърна изцяло развоя на събитията в своя полза след попаденията в рамките на три минути на Рикардо Хорта от дузпа и Ал Мусрати.

В 68-та минута българският национал Божидар Краев се появи на мястото на голмайстора Андерсон, а в края Хери донесе ценната точка на борещия се за своето оцеляване тим на Силас.

В подреждането съставът на българския национал е предпоследен, на точка зад намиращия се над чертата тим на Насионал. Брага е трети, на точка от втория Порто.

Спомен за Косьо Марков от "Тангра"
Мария Бакалова пред БНТ: Научих, че съм номинирана за "Оскар" на снимачната площадка