Пожар е пламнал тази сутрин в една от клетките на депото за твърди битови отпадъци край Враца. На място са няколко екипа на пожарната.
Заради пожара се носи и неприятна миризма в центъра на града. От община Враца съобщават, че поривите на вятъра носят дима към града.
Депото за отпадъци гори за втори път от лятото насам.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета