Григор Димитров и Феликс Оже-Алиасим не се явиха за срещата си на двойки във втория кръг на турнира по тенис в Мадрид и по този начин отпаднаха от надпреварата.
Снощи двамата трябваше да се изправят срещу Хуан Себастиан Кабал и Роберт Фара.
Във вечерната сесия хасковлията имаше тежък сблъсък със Стефанос Циципас на 1/8-финалите от надпреварата. Най-добрият български тенисист отстъпи с с 3:6, 4:6.
Българинът и канадецът си заслужиха по 90 точки за световната ранглиста и ще си разделят 28 930 евро от наградния фонд.
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи плакет от ORF на конкурса "Евровизия 2026"