Хебър обърна Левски за втори успех на турнира в Пазарджик

10:46, 17.10.2020
Чете се за: 00:31 мин.
Волейбол
хебър обърна левски втори успех турнира пазарджик

Носителите на Купата на България записаха втора победа в група 2 на предварителния турнир за попълване на първа и втора осмица във волейболния шампионат за мъже в Пазарджик.

Домакините трябваше да правят пълен обрат срещу Левски, за да стигнат до успеха с 3:2 (20:25, 19:25, 25:23, 25:17, 15:10) в невероятен мач, който продължи 2:19 часа.

Волейболистите на Андрей Жеков спечелиха първите два гейма, а в третия битката беше много равностойна, но в край на сметка играчите на Атанас Петров, успяха да го измъкнат след 25:23

В четвъртата част волейболистите от Пазарджик нямаха трудности и след 25:17 изпратиха мача в решителен тайбрек.

В него отборът на Хебър се откъсна при 12:9 и след това затвори мача с 3:2 гейма след 15:10 точки.

Най-резултатни за победителите станаха канадският диагонал Брадли Гантър с 23 точки и посрещачът Пламен Шекерджиев с 19 точки.

"Благодарим за подкрепата на всички, които бяха в залата днес! Продължаваме утре от 18:30 часа срещу Черно море (Варна)", написаха от Хебър във "Фейсбук".

На "Капитан Андреево": Откриха над 32 000 къса цигари, скрити в тайници на тирове