Хебър Пазарджик загуби от украинци в Турция

20:16, 30.01.2023
Чете се за: 01:02 мин.
хебър отказа играе контролна среща казахстанския каспий актау

Хебър Пазарджик загуби с 1:2 от елитния украински Металист 1925 (Харков). Контролата се състоя на комплекса Емирхан Палас в Сиде.

Игор Ногейра откри резултата през първата част и даде аванс на украинците.

След почивката Ярослав Мартинюк и Владислав Островский се измъкнаха от защитата на пазарджиклии. Островский удвои аванса на тима си.

Играчите на Владимир Манчев се опитваха да се върнат в срещата. Стражът на украинците изби удар на Октай Хамдиев в гредата.

Октай Хамдиев оформи крайното 1:2, след като си спечели дузпа в 83-ата минута и я реализира.

От липса на основни лекарства се оплакват пациенти и аптекари в ЕС
След срещата Демерджиев-Спасовски: Властите в РСМ обещаха честването на Гоце Делчев да се проведе безпроблемно