Хебър постигна тригеймова победа срещу ЦСКА в НВЛ

В друг мач от деня Черно море се наложи над Берое

ВК Хебър Пазарджик
Снимка: Startphoto.bg
21:28, 28.10.2023
Чете се за: 01:27 мин.

Отборът на Хебър излезе начело във волейболната Суперлига за мъже след победа в три гейма срещу ЦСКА.

Тимът, воден от Алберто Джулиани, се наложи над "червените" в отделните геймове с 29:27, 25:15, 25:23 в мач от втори кръг на шампионата, който се игра в зала „Васил Левски“ в Пазарджик.

Победата е втора поредна за Хебър след успешния старт срещу Берое в първия кръг и тимът има 6 точки без загубен гейм.

ЦСКА е четвърти в таблицата с една победа е една загуба.

С основен принос за успеха на Хебър бе Розалин Пенчев, който бе най-резултатен с 26 точки.

Черно море постигна първа победа за сезона след петгеймова победа над Берое с 3:2 (29:31, 25:20, 25:14, 25:23, 17:15).

Най-резултатен за Черно море бе Симеон Димитров с 24 точки, а Мирослав Градинаров добави 22 точки за успеха.

За Берое се отличи Спас Байрев с 21 точки.