Хебър спечели минимално гостуването си на Славия

14:23, 26.02.2023
Чете се за: 01:25 мин.
Хебър
Снимка: Startphoto.bg

Хебър победи минимално Славия с 1:0 в мач от 21-ия кръг на Първа лига. Арсенио Валпоорт се разписа за победителите.

На трибуните на стадион "Александър Шаламановч бе националният селекционер Младен Кръстаич, президентът на Славия Венцеслав Стфанов и новият изпълнителен директор на ЦСКА Стоян Орманджиев.

Домакините удариха гредата в 38-ата минута. Алекс Серано рискува да си отбележи автогол, пресичайки подаване в наказателното поле.

След почивката възпитаниците на Златомир Загорчич изпратиха топката в противниковата врата. Ахмед Ахмедов се разписа, но попадението му бе отменено поради засада след намесата на ВАР.

Победното попадение дойде след час игра. Арсенио Валпоорт засече центриране от ъглов удар на Георги Тартов.

Славия остава на 5-ата позиция в класирането с актив от 35 пункта. Хебър заема 14-ото място в подреждането с 16 точки.

Янакиев и Глушкова спечелиха титлите на сингъл на Държавното първенство по тенис
Елица Янкова в предаването "Зала на славата"