Българският волейболен шампион Хебър (Пазарджик) тренира усилено в Ястжембие-Здруй, Полша, преди утрешния си двубой с местния Ястрежебски Венгел в Шампионската лига.
По-рано през деня "тигрите" на Камило Плачи направиха тренировка във фитнеса, а вечерта ще проведат и официална тренировка в залата на Ястрежебски.
Историческият първи двубой на Хебър (Пазарджик) в групите на волейболната Шампионска лига е утре от 19.00 часа българско време.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра