Негово Светейшество беше един духовно възвисен човек, каза преди началото на заупокойната литургия в храм "Свети Александър Невски" Величкият епископ Сионий, игумен на Бачковския манастир "Успение Богородично".
"Той беше един верен служител на Светата църква и Светото православие и същевременно един безкрайно добър човек. Това, което чуваме за него в последните дни, говори много за неговото огромно милосърдие. И тепърва ще се разкриват още много неща, които той е сторил за по-малките му братя и сестри, включително и за нас духовните му чеда. Бог да го прости и Царство му небесно!"
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите