Ивайло Бонев с трето място на Гран при турнир по прескачане на препятствия във Валенсия

ивайло бонев трето гран турнир прескачане препятствия валенсия
Снимка: АРХИВ
07:29, 05.03.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Националният ни състезател по конен спорт Ивайло Бонев зае трето място на Гран при турнира по прескачане на препятствия от категория CSI3* във Валенсия.

В изпитанието с височина на препятствията до 150 см участваха общо 46 състезатели. Българският топездач и неговият кон Йонас се класираха за баража за излъчване на победителя.

Тандемът преодоля без грешка паркура за 45.95 сек и зае третото място от общо 10 участника класирали се за бараж. Победител стана италианецът Лоренцо Де Лука, заради по-добро време от българския екип - 44.64 сек. Втори се класира французинът Олериен Льороа с 44.89.

Състезанието се провежда в 6 поредни седмици от 29.01 до 10.03.2024 във Валенсия, Испания.

Земетресение с магнитуд 4,9 разлюля Чанаккале
Преди новия сезон: Ще се повишава ли цената на туристическата услуга по морето това лято?