Националът на България не скри задоволството си от триумфа в Суперкупата.
Полузащитникът на Лудогорец Ивайло Чочев говори след драматичния успех с 3:2 над Ботев (Пловдив) във финала за Суперкупата на България. Именно националът се превърна в герой за „орлите“, след като вкара победното попадение във втората минута от добавеното време на срещата.
„Имахме нужда от тази победа. Бях много щастлив. Разговарях със семейството си и бях сигурен, че ще вкарам победния гол. Седяхме много добре тактически. Това се видя по време на мача. Имахме инициативата и заслужавахме да спечелим. Надявам се, че ще продължа да помагам на отбора и да вкарвам голове“, коментира националът на България.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите