Капитанът на Нефтохимик, който сложи край на спортната си кариера, се обърна към феновете, вече бившите му съотборници и семейството с пост в социалните мрежи
Ден, след като капитанът на Нефтохимик Иван Станев обяви оттеглянето си от активна спортна кариера след последния полуфинален сблъсък с Левски София, той се обърна към феновете, вече бившите си съотборници и семейството си. Това се случи с пост в социалните мрежи.

Ето какво гласи публикацията на разпределителя:
"Ако кажа, че съм мислил какво ще напиша тук и сега, ще излъжа. Но това, което съм направил, и сълзите, които пак напират, не лъжат.
Винаги съм се стремял да бъда добрия пример през всяка една минута, прекарана в залата. Няма да спра да повтарям на младите момчета, които са още по екип, че всяко тяхно действие и всяка тяхна дума се попиват от младите. В състезанието трябва да се стремиш винаги да си пръв – честно, умело, всеотдайно…
Посланието, което тялото ми отправя напоследък беше ясно. 24 години за мен минаха като 24 часа. На бегом, винаги с поглед нагоре към топката, без много мисъл за себе си, а най-вече за хората по трибуните. Казвам "сбогом" на играта, но във волейболната мрежа е моят живот - в нея е оплетена съдбата ми.
Благодаря на всички, с които бяхме рамо до рамо през всичките тези години!
Благодаря на моето семейство за търпението и подкрепата!
ЗА МЕН БЕШЕ ЧЕСТ!", написа Иван Станев в профила си в социалните мрежи.

Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
България стартира с убедителен успех на Балканското първенство по волейбол до 18 години
Националният ни отбор по волейбол за мъже под 22 г. победи Португалия в първата си контрола преди европейското, ясен е съставът
Дунав (Русе) започва селекцията за третия си пореден сезон във волейболния елит при мъжете
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг