Ивелин Попов с гол при успех на Сочи

10:48, 10.08.2021
Чете се за: 01:10 мин.
ивелин попов гол успех сочи

Бившият капитан на националния отбор на България Ивелин Попов отбеляза първия си гол с екипа на руския Сочи малко по-малко от година, след като премина в тима.

Попадението на Попето дойде срещу състава на Урал при домакинския успех на Сочи с 2:0, който изкачи "бяло-сините" на 6-ата позиция в Руската Премиер лига.

Българинът се разписа в 9-ата минута на срещата, възползвайки се от подаване на Сергей Терехов, за да изведе своя отбор напред в резултата.

На почивката Ивелин Попов бе заменен от опитния Кристиан Нобоа, който в 71-ата минута оформи крайния резултат.

Еквадорецът се разписа от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Алексей Герасимов. Първоначално, арбитърът Кирил Левников остана безмълвен, но след преглед със системата ВАР посочи бялата точка.