Ивелин Попов с жълт картон при загуба на неговия Ростов

от Борил Гочев , Източник: БНР
10:56, 09.07.2020
Чете се за: 00:36 мин.
ивелин попов жълт картон загуба неговия ростов

Бившият капитан на националния отбор на България Ивелин Попов получи жълт картон при загубата на Ростов с 1:2 от Уфа в мач от 27-мия кръг на руското футболно първенство.

Поражението остава Ростов на пето място в класирането с 43 точки, на три зад третия ЦСКА (Москва), който за момента е окупирал последното място, даващо право на участие в Шампионската лига.

Попов беше предупреден в добавеното време на първото полувреме, което приключи при аванс от 1:0 за тима му, след като в 27-мата минута Денис Хаджикадунич откри резултата.

След почивката обаче гостите от Уфа се вдигнаха на щурм и направиха обрат. Даниил Фомин изравни от дузпа в 69-ата минута, веднага след което Попов напусна игра, бивайки заменен от Данил Глебов. В 75-ата минута Вячеслав Кротов донесе победата на Уфа, а с успеха гостите събраха 36 точки и излязоха на шесто място в класирането.

До края на шампионата в Русия остават три кръга, а титлата предсрочно си осигури отборът на Зенит (Санкт Петербург,) който води с 15 точки пред Локомотив (Москва).

ДАНС отне достъпа до класифицирана информация на двама висши служители от Президентството