Служители на Граничната полиция, водолази и румънски специализирани екипи издирват 13-годишно момче от град Тервел, което вчера скочи във водите на Дунав при Силистра.
Инцидентът стана в следобедните часове, когато група момчета решили да се разхладят от жегата и да поплуват в реката. Те се хвърлили във водата от бетонова площадка, която е навътре в реката и дълбочината около нея е над 2 метра.
Веднага щом усетило водовъртежите, детето започнало да вика за помощ.
Още от вчера в издирвателните дейности е включен катер на Регионален сектор "Гранична полиция", потвърди началникът комисар Димитър Чорбаджиев.
Разкопаните дюни на къмпинг "Каваци" - очаква се прокуратурата в Бургас да започне проверка по случая
ГДБОП разби престъпна група за инвестиционни измами, действала от колцентър в София
Подобрява се състоянието на един от шофьорите от катастрофата на "Челопешко шосе"
Разкрита е нелегална лаборатория за производство на хормонални препарати в Пирдоп
Тръмп: Сделка с Иран ще бъде подписана утре и Ормузкият проток ще бъде отворен
Загадката на Ботевите кости: Ще помогне ли ДНК анализ да бъде открит гробът на революционера?