Джулия Терзийска продължава във втория кръг на тенис турнира в Куршумлийска Баня

На същия турнир Яна Стоянова премина успешно пресявките след два успеха.

джулия терзийска продължава втория кръг тенис турнира куршумлийска баня
09:49, 17.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.

Джулия Терзийска и Яна Стоянова постигнаха победи на сингъл на турнира на червени кортове в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.

Терзийска победи в първия кръг на основната схема участващата с "уайлд кард" представителка на домакините Анастасия Арсич с 6:4, 6:1. Срещата продължи 85 минути.

Във втория кръг българката ще играе с победителката от двубоя между квалификантката Яна Стоянова (България) и номер 5 Анета Лабуткова (Чехия).

Яна Стоянова премина успешно пресявките след два успеха. В последния кръг от квалификациите тя се наложи над Рике Де Конинг (Нидерландия) с 6:4, 6:4 и се класира за основната схема.

Терзийска ще участва и в надпреварата на двойки в тандем с Бояна Маринкович (Сърбия).

Ига Швьонтек загуби сет, но продължава към полуфиналите на турнира по тенис в Мадрид
17:27, 30.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Астън Мартин и Ферари ще бъдат изслушани за инцидента между Алонсо и Сайнс в спринта за Гран при на Китай
17:19, 30.04.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Училищният отбор на ГПЧЕ "Симеон Радев" в Перник събра необходимата сума да участва на световното училищно първенство по футбол
17:15, 30.04.2024
Франсиско Серундоло отстрани Александър Зверев и ще играе на четвъртфиналите на турнира ATP 1000 в Мадрид.
17:05, 30.04.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Тунис
16:43, 30.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Зинедин Зидан: Байерн Мюнхен срещу Реал Мадрид има статут на европейска класика
16:28, 30.04.2024
Левски представя на 15 май документален филм "История на бъдещето" за волейболния шампион за мъже и бронзовите медалистки при жените
16:20, 30.04.2024
Чете се за: 04:02 мин.
Висенте дел Боске поема ръководството на футболната федерация на Испания
15:42, 30.04.2024
Панатинайкос и техният старши треньор получиха сериозни глоби от Евролигата
15:35, 30.04.2024
Стана ясен жребия за осминафиналите на "Били Джийн Кинг къп"
15:26, 30.04.2024
Един Терзич: Целта ни е да вземем леко предимство в първия мач с ПСЖ
15:00, 30.04.2024
Даниил Медведев и Андрей Рубльов са първите четвъртфиналисти в Мадрид
14:31, 30.04.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Лия Каратанчева загуби в първия кръг на сингъл на турнира в Санта Маргерита ди Пула
Делян Пеевски: Президентът веднага да подпише указа за външния министър