Тя загина на пътя в края на миналата година след катастрофа с внезапно излезли на пътя коне
Пореден протест в памет на 18-годишната Андреа, която загина в края на миналата година след катастрофа с внезапно излезли на пътя коне край кюстендилското село Ябълково.
Два месеца след нелепата смърт на момичето хората в Кюстендил продължават да търсят отговорност от институциите. От АПИ и Община Кюстендил вече предприеха съвместни мерки за повишаване на безопасността на пътния участък и в момента се подменя осветлението там.
Според протестиращите обаче това не е достатъчно.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра