Канаваро: Не мога да променя нищо за два дни

Фабио Канаваро дебютира начело на Удинезе при загубата с 1:2 от Рома в четвъртък вечер.

Станко Димов
от Станко Димов
08:57, 26.04.2024
Фабио Канаваро
Снимка: X / Udinese calcio

Фабио Канаваро дебютира начело на Удинезе при загубата с 1:2 от Рома в четвъртък вечер. Двата отбора доиграха последните 18 минути от двубоя, който беше прекъснат на 14 април, след като защитникът на „вълците“ получи внезапен колапс на терена.

Канаваро застана начело на Удинезе в понеделник, а след срещата говори за грешките в отбрана и краткия период, с който е разполагал да нанесе желаните корекции.

„Не разполагах с много време, откакто дойдох в Удинезе. Има какво да се променя в играта ни, но това няма как да се случи за два дни. Ако искаме да ограничим щетите, трябва да опитаме нещо различно. Не можем да оставяме нищо на случайността“, коментира Канаваро.

Победното попадение за Рома реализира Браян Кристанте в добавеното време с буквално последното докосване в мача.

„Периодът не е много добър за нас, липсва ни позитивизъм. Трябва да излезем от тази ситуация. Вече разговарях с някои от футболистите, за да се опитам да ги разбера и да намалим грешките в играта ни“, каза още бившият защитник и кавалер на Златната топка.

Кошмари на Елм Стрийт
16:05, 06.05.2024
Чете се за: 05:20 мин.
Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България"
15:30, 06.05.2024 (обновена)
Чете се за: 02:37 мин.
Виктория Томова е на победа от основната схема на силния тенис турнир на клей в Рим
Чете се за: 04:45 мин.
Рубльов след триумфа в Мадрид: Най-важното е да опитам да се възстановя и да съм готов за Рим
14:12, 06.05.2024
Григор Димитров ще играе срещу японец или австриец в първия си двубой на Мастърса в Рим
Чете се за: 02:22 мин.
Милица Мирчева финишира 10-а в маратона на Прага, но не успя да покрие норматив за Париж 2024
12:11, 06.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
"Дилъри на живот" 2: Кратки разкази от границата