Част от футболистите на Левски проведоха тренировка в неделя, 29 януари, съобщиха от клуба.
Заниманието бе сутринта и в него взеха участие футболистите, които не играха в контролната среща с ФК Джохор, прекратена малко след началото на второто полувреме.
Защитникът Келиан ван дер Каап се включи наравно с останалите футболисти в тренировката, а друг бранител - Кристиан Димитров започна упражнения с топка. За останалите футболисти на „сините“ бе предвиден видеоразбор в хотел “JA Beach”.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)