Вратарят Кепа Арисабалага, който играе за Реал Мадрид под наем от Челси, заяви, че би искал да остане в испанския клуб за постоянно след края на настоящия сезон.
Припомняме ви, че "лос бланкос" взеха стража от лондончани по време на летния трансферен прозорец след тежката травма на техния титулярен вратар Тибо Куртоа, който има вероятност да не играе изобщо до края на кампанията.
"Разбира се, че бих искал да остана в Реал Мадрид. И кой не би? Много съм щастлив тук", заяви Кепа пред El Chiringuito.
От началото на престоя си в Реал Мадрид Арисабалага има изиграни 9 мача на във всички турнири, в които е допуснал 7 гола, а освен това запази и 5 "чисти мрежи".
Преди да се озове на "Сантиаго Бернабеу" Кепа изкара пет сезона в Челси, за които изигра общо 163 мача във всички турнири.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Арсенал договори трансфера на Христос Цолис срещу рекордните 34 милиона паунда
Лоши новини за ПАОК: Кирил Десподов почти сигурно пропуска първия мач в Лига Европа
Фиорентина привлече Алекс Хименес под наем с опция за трансфер за 30 милиона евро
Гледайте Франция и Англия в спор за третото място на Мондиал 2026 по БНТ 1 и БНТ 3
БНТ с нов рекорд на Мондиал 2026: Полуфиналът Англия – Аржентина стана най-гледаният мач
Декларацията от Киев предизвика политически реакции: Има ли промяна в българската позиция за Украйна?
След трагедията в река Струма: Деца продължават да скачат в опасните вирове