Голмайсторът на Лудогорец Клаудиу Кешеру успя да се пребори с коронавируса
Румънският нападател даде последователно два негативни PCR теста, направени в различни лаборатории. Кешеру изкара заболяването без симптоми и се чувства отлично. Кешерю даде положителен резултат на 6 август.
Другият заразен в отбора - Жоржиньо, даде първи негативен резултат. Лудогорец очаква резултатите и от втория PCR тест на халфа. Подобно на Кешерю, националът на Гвинея-Бисау се чувства много добре и няма симптомите.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите