Килиан Мбапе донесе точка за ПСЖ при визитата на Тулуза, шампионите са все още без победа в Лига 1

килиан мбапе донесе точка псж визитата тулуза шампионите все без победа лига
10:09, 20.08.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Килиан Мбапе се завърна в игра с гол за Пари Сен Жермен, но отборът му завърши 1:1 като гост на Тулуза в мач от 2-ия кръг на Лига 1.

Нападателят, който едва от няколко дни започна тренировки с основната група, влезе като резерва през втората част и се разписа от дузпа в 62-ата минута. Играчите на Тулуза обаче успяха да изравнят три минути преди изтичането на редовното време също от наказателен удар. Нарушението извърши Ашраф Хакими, а Закария Абухлал преодоля Донарума за крайното 1:1.

За Пари Сен Жермен това е второ поредно равенство, след като преди седмица завърши 0:0 в домакинството си на Лориен.

Смесената щафета на САЩ постави нов световен рекорд и спечели титлата на световното по лека атлетика в Будапеща