Министър-председателят Кирил Петков, вицепрезидентът Илияна Йотова, министъра на външните работи Теодора Генчовска и депутати от управляващи и опозиция са в Република Северна Македония, където участваха в официалното откриване на клуба на Културен център „Иван Михайлов" в града.
Преди откриването премиерът Кирил Петков разговаря с представители на български организации в Северна Македония.

Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"