Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп е дал положителен тест за COVID-19 и няма да води мърсисайдци в неделното дерби с Челси от 21-ия кръг на Висшата лига.
В момента германският специалист е под карантина, като изпитва леки симптоми на заболяването. От клуба незабавно са направили тестове на футболистите от първия тим, които са отрицателни.
В отсъствието на Клоп, Ливърпул ще бъде воден на "Стамфрод Бридж" от помощник-треньора Пеп Линдерс.
Сблъсъкът Челси - Ливърпъл е насрочен за утре, 2 януари, от 18.30 ч. българско време в Лондон. Към момента "сините" на Томас Тухел са втори в класирането с 43 точки, на точка преднина пред "червените", които са трети с точка по-малко.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите