Комисията за регулиране на съобщенията отчете успешна 2024 година.
Председателят на комисията Иван Димитров съобщи, че през тази година в комисията са обработени над 1200 сигнала от крайни потребители, свързани с качеството на покритие на мобилните мрежи.
През 2025 г. комисията ще работи за оптимизиране на покритието на мобилните оператори у нас, така че услугите им да достигат до по-широк кръг потребители.
През следващата година комисията ще продължи да надгражда усилията си в превенцията на изпирането на пари. Това ще стане с по-широко сътрудничество с останалите надзорни органи и международни организации.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите