Краев не игра при поредната загуба на Фамаликао

12:13, 09.02.2021
Чете се за: 00:28 мин.
краев игра поредната загуба фамаликао

"Орлите" от Лисабон грабнаха първи първи успех в последните си 4 мача в първенството на Португалия, след като се наложиха с 2:0 над Фамаликао, а попаденията паднаха още в първите седем минути на среащта и бяха дело на Дарвин Нунес и Николас Отаменди.

Божидар Краев беше в групата на гостите за двубоя, но остана на резервната скамейка при четвъртото поредно поражение на неговия тим, който се намира на предпоследното 17-то място в класирането.

На "Ещадио да Луж" Фамаликао не оказа почти никаква съпротива и още в 3-та минута Дарвин Нунес се възползва от подаване на Евертон, за да открие резултата, а в 7-та се разписа и Николас Отаменди.

След почивката съставът на Бенфика имаше няколко шанса да направи успеха си дори по-изразителен, но до нов гол така и не се стигна.

В класирането Бенфика е на 4-то място, с равен брой точки с третия КраБрага. Лидер е състава на Спортинг (Лисабон), а втори е Порто.