Лондон в разгара на пандемията от коронавируса оживява във видеоклип с участието на танцьори от британския кралски балет.
Те танцуват под звуците на последната песен на Ролинг Стоунс "Да живееш в призрачен град" по пусти улици и пред затворените врати на прочути лондонски театри.
Продуцентите обявиха, че искат да насочат вниманието към театралния бранш, пострадал тежко от кризата с пандемията.
Проектът ще послужи за набиране на средства за подкрепа на актьори и театрални работници.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро