Кристиано Роналдо вкара хеттрик за Ал-Насър в мач от първенството на Саудитска Арабия

кристиано роналдо вкара хеттрик насър мач първенството саудитска арабия
21:03, 25.02.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Петкратният носител на "Златната топка" Кристиано Роналдо отбеляза хеттрик за победата на Ал-Насър с 3:0 над Дамак в мач от първенството на Саудитска Арабия.

Бившият нападател на Реал Мадрид, Манчестър Юнайтед и Ювентус отбеляза и трите си попадения до почивката и затвърди отличната си форма, след като преди две седмици реализира четири гола срещу Ал Уехда.

Роналдо откри резултата от дузпа в 18-а минута, а пет минути по-късно удвои със свиреп удар с левия крак от 20 метра. Минута преди почивката португалецът оформи хеттрика си след асистенция на Айман Яя.

Кристиано Роналдо има вече 62 хеттрика в кариерата си.