Момичетата на Радослав Арсов се справиха с Драгоман.
Левски си осигури място на полуфиналите в Националната волейболна лига за жени. Съставът на Радослав Арсов не се затрудни срещу Драгоман след 3:0 (25:8, 25:16, 25:18) във втория мач от четвъртфиналите.
Така „сините“ спечелиха серията с 2:0 победи, а в следващия кръг ща имат за съперник вечния съперник – ЦСКА, който на свой ред отстрани Славия. Полуфиналите се играят до 3 успеха в 5 мача, като първата среща ще стартира на 30 април.
Най-резултатна за Левски бе Микаела Стоянова с 13 точки (1 ас, 4 блока). Славина Колева добави 9 точки (3 блока), а Цветомира Миткова завърши с 8 (5 блока).
България се изправя срещу Канада в търсене на втора победа във втората седмица на Лигата на нациите
Италия прекъсна негативната си серия с победа над Бразилия в Лигата на нациите
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието