Защитникът ще продължи кариерата си в Чемпиъншип
Левски трансферира защитника Хосе Кордоба в английския Норич, съобщиха от клуба.
Трансферът ще се осъществи след отварянето на трансферния прозорец в Англия, когато може футболистът да се картотекира от Английската федерация по футбол и от Английската футболна лига.
Кордоба направи своя дебют със „синята“ фланелка на 26 септември 2021 година срещу ЦСКА. За Левски записа 90 мача във всички турнири. Носител на Купата на България за 2022 г. Бе избран за най-добър защитник в Първа лига през 2023 г.
„Най-обичаният клуб, най-уважаваният, най-големият в България. Благодаря за всичко, завинаги ще останете в сърцето ми. Благодаря на всички съотборници от самото начало досега, че винаги ме приемаха по най-добрия начин“, написа самият Кордоба в социалните мрежи.
Според определени източници в Англия Норич ще плати около 3,5 милиона на Левски за трансфера на централния защитник.
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Юрген Клоп ще бъде новият селекционер на националния отбор на Германия по футбол
Полетите на Пеевски: Иван Демерджиев и Калин Стоянов с взаимни обвинения