Звездата на Пари Сен Жермен Лионел Меси се възстанови от контузията, която го мъчеше, и ще може да играе срещу Ланс.
Аржентинският нападател на парижани тренира заедно с всички останали и на този етап изглежда готов за предстоящия мач от Лига 1.
Лионел Меси пропусна двубоя срещу Анже заради контузия на ахилесовото сухожилие. ПСЖ ще се изправи срещу Ланс утре, 23 април, от 22.00 часа.
ПСЖ ще се стреми да стане вторият отбор в историята на страната, спечелил десет титли от Лига 1. Първият, който записа това постижение, е Сент Етиен.
Ако ПСЖ не загуби следващата си среща, ще си осигури титлата във Франция предсрочно. Тимът се нуждае само от точка за триумфа.
Разказ от първо лице за измамата в "Баба Алино": Гората беше превърната в строителна площадка, нямаха разрешителни
Внимание – опасно време! Жълт и оранжев код за обилни валежи и гръмотевични бури