Локомотив Пд направи хикс в последната си контрола в Турция

19:20, 29.01.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Отборът на Локомотив Пловдив завърши наравно 1:1 с руския Пари Нижни Новгород в последната контрола на "смърфовете", която те ще изиграят по време на зимната си подготовка в Анталия, Турция.

Футболистите на Александър Томаш откриха резултата в 20-ата минута, когато точен бе Бабакар Дион, но малко след началото на втората част Вячеслав Кротов изравни за руския тим.

По този начин Локомотив Пд приключва лагера си в южната ни съседка с актив от една победа, едно равенство и три поражения.

"Черно-белите" се прибират в България на 30 януари (вторник), а в края на следващата седмица ще изиграят и последната си проверка преди рестарта на българското първенство. Съперник в нея ще бъде втородивизионния Марица Пловдив, а мачът ще се проведе в петък или събота.

Монтана 2003 победи Рилски спортист в женското баскетболно първенство
Ина Лутай: Резултатът на Фейгин на европейското е добър на фона на условията, на които тя се готви