Локомотив София с първи гол в Турция, но остава без победа в проверките

ломотив софия първи гол турция остава без победа проверките
Снимка: ФК Локомотив София, Start-photo.bg
18:10, 25.01.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Отборът на Локомотив София реализира първото си попадение по време на зимната подготовка в Турция, но отново не успя да стигне до успех. След две загуби с по 0:2, „железничарите“ стигнаха до равенство 1:1 срещу Кайсар. Наскоро в казахстанския тим работи Стойчо Младенов.

Локомотив поведе в 26-ата минута. Александър Любенов силно изрита топката напред и след неразбирателство между защитата и вратаря Карлос Франса се озова сам срещу празната врата и безпроблемно даде аванс на „железничарите“.

Казахстанският тим възстанови паритета с попадение в 77-ата минута. Горан Милойко бе оставен сам на метър от вратата след ъглов удар и се възползва от положението, за да прати топката в мрежата на „червено-черните“, с което оформи и крайния резултат.

Кошмарно отношение към български туристи в Мексико (ОБЗОР)
Изслушаха външния министър и посланика ни в Скопие по случая "Пендиков"