Лошата серия на Рома продължи и във Венеция

16:07, 07.11.2021
Чете се за: 01:35 мин.
лошата серия рома продължи венеция

Отборът на Рома продължи с неубедителните си изяви в последно време, като днес допусна поражение с 2:3 като гост от новака в италианската Серия "А" Венеция.

По този начин възпитаниците на Жозе Моуриньо останаха със само един успех в последните си шест срещи, докато за "крилатите лъвове" тази победа означава откъсване на 3 точки от зоната на изпадащите.

"Римските вълци" пък остават на 5-о място с 19 пункта, но още тази вечер могат да бъдат изместени от градския съперник Лацио, който приема Салернитана.

Двубоят на "Пиерлуиджи Пенцо" започна отлично за домакините, които поведоха още в 4-ата минута, благодарение на Матиа Калдара.

Елдор Шомурудов и Тами Ейбрахам обаче бяха точни в самия край на първата част, за да помогнат на гостите от Рим да оформят пълен обрат.

Въпреки този развой, Венеция запази хладнокръвие и в 65-ата минута вкара за 2:2, като точен беше Матиа Араму от дузпа.

Девет минути по-късно дойде и мигът на Давид Окерке, който отбеляза победния гол за домакините, носейки им скъпоценни три точки.

Задържаха служител на ГДБОП за грабеж в столичния квартал "Дружба"
АЗП: Десетки километри пътища стоят необезопасени след летни ремонти