Обилен дъжд и мрачно време посрещна отбора на ЦСКА в Австрия.
Армейците кацнаха в Инсбрук и след кратко пътуване с клубния автобус се настаниха в хотелa си в градчето Фулпмес.
В подножието на Алпите наставникът Саша Илич и възпитаниците му ще се подготвят в следващата седмица. Днес следобед в 18.00 часа българско време "червените" ще направят и първата си тренировка на австрийска земя.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите