Десеткратният шампион на България - Лудогорец (Разград) осъществи изходящ трансфер още преди да е започнал летният трансферен прозорец.
"Орлите" успяха да продадат нападателя Якуб Шверчок на Пяст (Гливице) за сумата от 1 милион евро. Новината бе обявена от официалния сайт на полския клуб.
Шверчок, който е част от състава на "Дружина полска" за Евро 2020, прекара целия минал сезон под наем в Пиаст, като за тима от Гливице реализира 17 попадения и три асистенции в 27 мача.
Не е изключено полският стрелец да заиграе и по терените в турската Суперлига.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите